Tétel

Kikiáltási ár:

300 000 Ft
777,20 EUR, 857,14 USD

Leírás:

Dipinti Murali Scelti di Pompei. Medaglie Istituto d'Incoraggiamento di Napoli Esposizioni de Londra e Milano. Illustrazione per l'Arch. Ingre Edoardo Cerillo. Versione francese pel cav. Giulio Cottrau. Napoli, [1886],Pasquale d'Amelio, (Napoli, Richter & C.-ny.),IX+1+20 p.+20 (Pompei falfestmények, kromolitográfiák) t. Olasz és francia nyelven. A litográfiák Vincenzo Loria (1850-1939) munkái. Kiadói festett illusztrált egészvászon-mappa, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, a mappa alsó fülén sérüléssel, a mappa fülein lévő zsinórokon sérülésekkel, a belső papírborítón gyűrődésnyommal, foltos, régi intézményi bélyegzésekkel és bejegyzésekkel, lapok: 63x45 cm, mappa: 64x46x2 cm. Rendkívüli ritkaság. / Dipinti Murali Scelti di Pompei. Medaglie Istituto d'Incoraggiamento di Napoli Esposizioni de Londra e Milano. Illustrazione per l'Arch. Ingre Edoardo Cerillo. Versione francese pel cav. Giulio Cottrau. Napoli, [1886],Pasquale d'Amelio, (Napoli, Richter & C.-ny.),IX+1+20 p.+20 (Pompeiian wall paintings, chromolitographies) t. In Italian and French language. The litographies works of Vincenzo Loria (1850-1939.) In original linen folder, with spotty and worn cover, with damaged spine and the bottom of the folder, damages on the strings, with spotty papercover, with crease on the papercover, with old institutional stamps and notices, sheets: 63x45 cm, folder: 64x46x2 cm. Very rare!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert