15 000 Ft
Lázár Béla: Az Ernst-Múzeum művész könyvei I-VII. köt. [Egy kötetbe kötve.] I. köt.: Csók István. 2. kiadás. I t. + 29+3 p.+II-XV t. Számozott (21./50), a művész, Csók István (1865-1961) festőművész és az író, Lázár Béla (1869-1950) művészeti író által aláírt példány!; II. köt.: Iványi-Grünwald Béla. 2. kiadás. I t.+30 p.+II-XV t.+2 p.; III. köt.: Perlmutter Izsák. 2. kiadás. I t. + 30 p.+II-XV t. +2 p.; IV. köt.: Gyárfás Jenő. 1. kiadás. 1 t. +31+1 p.+XIV t.; V. köt.: Rudnay Gyula. 1. kiadás. 1 t. +29+2 p.+XIV t. VI. köt.: Rippl-Rónai József. 1. kiadás. 1. +31+1 p.+XIV t.; VII. köt.: Vaszary János. 1. kiadás. 1.+30 p.+XIV t. +2 p. Bp., 1921-1923,Ernst-Múzeum,(Légrády-ny.) A borítókat nem kötötték be. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, régi állományi bélyegzésekkel és bejegyzésekkel.