10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Rados Jenő: Magyar oltárok. A szerző, Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész által Tobiás László (?-1957) okl. építész, a budapesti Felsőépítőipari Iskola igazgató részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+3 p.+CLXXI t.+3 p. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.