6 000 Ft
Zádor István: Egy hadifestő emlékei 1914-1918. Írta és rajzolta: - - 206 képpel. [Bp., 1933.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 247 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Számozott, 164. számú, a szerző, Zádor István (1882-1963) festő- és grafikusművész által ALÁÍRT példány!