19565.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
14 000 Ft
Julius Verne: Reise nach dem Mittelpunkt der Erde. [Utazás a Föld középpontja felé.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band III. Wien - Pest - Leipzig, 1874., A. Hartleben,(Grimme & Trömel-ny.), 246 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, az első fejezet (Erster Kapitel) előtt egy lap hiánnyal, de maga a szöveg teljes (illusztráció?, üres lap?), egy lapon javítással, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!