30 000 Ft
25
Dr. Szladits Károly: Magyar magánjog I-VI. köt. Teljes sorozat. Főszerk.: - -. I. kötet: Általános rész. Személyi jog, XIV+2+769 p.; II. kötet: Családi jog, 1940, VIII+586 p.; III. kötet: Kötelmi jog általános része, 1941, VIII+653 p.; IV. kötet: Kötelmi jog különös része, 1942, VIII+963 p.; V. kötet: Dologi jog, 1939, X+2+859 p.; VI. kötet: Öröklési jog, 1940, IX+583 p.; Bp., 1939-1942., Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet borítójának a hátán folttal.