8 000 Ft
9
Ottó,[Adolph Wilhelm]/Benes János: A rózsatenyésztés a szabadban és cserepekben. Ottó Ily czímű munkájának teljesen átdolgozott második kiadásából fordította Benes János az Orsz. Magyar. Kertészeti Egyesület szerkesztő - titkára. Átnézte és előszóval ellátta: Gillemot Vilmos rózsakertész. Athenaeum Kéziköynvtára. Bp., 1893, Athenaeum, VII+139+1 p. + 10 t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.