8 000 Ft
17
Szopori Nagy Jolán: Magyar nők szakácskönyve. Saját tapasztalatai után összegyűjtötte és szerkesztette - - -. Bp., 1910, Kertész József, IV+324 p. 2. és 3. ezer. Bővített kiadás. Korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.