19191.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Militária - Katonaság
18 000 Ft
Finke, Edmund: Geschichte des k.u.k. ungarischen Infanterie-Regimentes Nr. 37. Erzherzog Joseph. I-II Bände. Wien, 1886, "St. Norbertus", 1 (József főherceg portréja) t.+VIII+2+754 p.+ 1 (Szirmay Tamás ezredes portréja) t. + 1 (kihajtható hasonmás) t.; 1 (Máriássy András táborszernagy portréja) t. + 4+755-1478 p. A nagyváradi Cs. és Kir. 37. József főherceg gyalogezred története német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, márványmintás lapélekkel, kopott borítókkal, a 2. kötet foltos borítóval, sérült gerincekkel, az I. kötetben a 4-12. oldalak között a kötés mentén sérült, majdnem kijáró lapokkal, a 2. kötetben a címkép és a címlap fűzése laza, sérült részben kijár, néhány kissé foxing foltos lappal. Ritka! Elméletileg nem jelent meg magyar nyelven!