19200.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Militária - Katonaság
8 000 Ft
Szuomi harca az otthonért, hitért és hazaért 1939-1940. A háború kezdete. A hadműveletek lefolyása. A békekötés. Szerk.: J. O. Hannula, Birger Fagerström és Börje Sandberg. Helsinki,[1941],OY. Suomen Kirja, (Oy. F. Tilgmann-ny.), 143+1 p. + 2 (kétoldalas térképek) t. Egyetlen kiadás! Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, finn nyelvű autográf bejegyzéssel. Betiltott! Szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek jegyzékén!