12 000 Ft
Balassa József - Simonyi Zsigmond: Magyar hangtan és alaktan. Tüzetes magyar nyelvtan történeti alapon I. köt. (Unicus!) Bp., 1895, MTA (Hornyánszky-ny.), XVI+734+(2) p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. Ritka!