40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Éltető anyanyelvünk. Mai nyelvművelésünk elmélete és gyakorlata. Írások Grétsy László 70. születésnapjára. Szerk.: Balázs Géza, A. Jászó Anna, Koltói Ádám. [Bp.,2002.], Tinta, 518+2 p. Benne Erdélyi Erzsébet: A "hetvenkedő" tanár úr c. írásával, 3 p. Kiadói aranyozott, álbordás egészműbőr-kötés, fém veretekkel és fém kapcsokkal, kiadói vászon-tokban, a könyv gerincén: "Grétsy László 70." Grétsy László (1932-2024) nyelvész, televíziós személyiség saját, névre szóló egyedi példánya!