8 000 Ft
Márton Jó[z]sef: Német - magyar és magyar - német lexicon, vagy is szókönyv. Készítette: - -. Első rész: Magyarul és németül. Béts, 1807, Haykul Antal, 12+816 [kéthasábos számozás]+1+404 [kéthasábos számozás]+6 p. Magyar és német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzéssel.