19384.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére, melly... Új kiadás, deák és magyar leírással megbővítve, némelly buzgó hazafiaknak munkájok által. Tizenegyedi darab. Bécs, 1807, Pichler Antal, 4+134 sztl. lev. + 36 p. + 65 (színezett rézmetszetek) t. Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlap és két lap sérült, hiányos, a két sérült lap és mellettük egy tábla (XXXII t.) kijár, az egyik tábla hibás számozással (LVII helyett LVIII lenne), foltos lapokkal.