19388.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Heinrich Károly: A Tisza-szabályozás és a szegedi válság. Bp., 1879, Kilián Frigyes. Újrakötött félvászon kötés, néhol ceruzás jelölésekkel, kopottas állapotban.