19394.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
Kiss Lajos: Növénytan kezdők számára. Első folyamat. Pesten, 1849, Heckenast Gusztáv, 4+139 p. Korabeli félvászon-kötésben, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal. Ritka!