19385.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Steven Blankaart/Stephanus Blancardus: Lexicon Medicum Tripertitum, renovatum, in quo artis medicae termini, in anatome, chirurgia, pharmacia, chymia, re botanica, etc. usitati dilucide et breviter exponuntur. Vol. I-II. Lipsiae, 1777., Stumtibus Eng. Ben. Schwickerti, 2+XIV+832 p.;2+833-1478 p. + 2 t. Editio Novissima. Latin nyelven. Egészvászon-kötésekben, kopott borítóval, az I. kötetben foltos, a II. kötet kissé foltos lapokkal, a gerincen címkékkel. Dr. Flór [Ferenc] (1809-1871) orvos, orvosi szakíró, honvéd alezredes, az 1848-49-es szabadságharcban a hadügyminisztérium egészségügyi osztályának vezetője, MTA tag possessori névbélyegzéseivel a címlapokon.