6 000 Ft
27
1898 Nagy-Szeben bevétele 1849. márczius 11-én. Bem-PetÅ‘fi körkép. Festette: Styka Jan, Vágó Pál és Spányi Béla. Bp., 1898. WerbÅ‘czy Könyvnyomda Rt., 15+1 p.+12 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott papÃrkötésben, kopott borÃtóval, kopott borÃtóval, a borÃtó belsején javÃtásokkal, foltos cÃmlappal, a cÃmlapon kis szakadásokkal,