8 000 Ft
A három Villani krónikája. Croniche di Giovanni, Matteo E Filippo Villani. Ford., bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Rácz Miklós. Középkori Krónikások VIII-IX. köt. Szerk.: Gombos Ferencz Albin. Bp., 1909, Athenaeum, 324 p. Átkötött félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, de ezeket leszámítva belül jó állapotban.