Guizot, (Francois Pierre Guillaume): Monk. Az angol köztársaság bukása és a monarchia helyreállítása 1660-ban. Ford. Gyerőfy Gyula és Szabad Imre.
Pest, 1851. Emich. 166 l. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben. Ritka!