12 000 Ft
14
Ráttkay R. Kálmán: Modern országépítés. A szerző, Ráttkay R[adich] Kálmán (1894-1974) által DEDIKÁLT példány! Bp.,(1933.), Hajdú Dénes,(Attila-ny.), 96 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-1946-ban kiadott, tiltott könyvek listáján. Ritka szélsőjobboldali munka!