12 000 Ft
Tefft, B[enjamin] F[ranklin]: Hungary and Kossuth: or, an American Exposition of the late Hungarian Revolution. Philadelphia - New Orleans, 1852, J. W. Bradley - John Ball, (Philadelphia, Smith & Peters - ny.), 1 (Kossuth Lajos acélmetszetű portréja, hártyapapírral,) t.+378 p. Angol nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, mintás lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé foxing foltos lapokkal, régi AKV-s aukciós címkével.