19016.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
15 000 Ft
Baedeker, Karl: Österreich. Handbuch für Reisende von - - . Leipzig, 1913, Karl Baedeker. Számos térképpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt melléklet, szakadt gerinc, kopottas állapotban.