19027.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Kazincbarcika, Miskolc, Putnok, Sárospatak, Sátoraljaújhely, Tokaj városok műemléki vizsgálata. Nem hivatalos használatra. Ifj. Horváth Béla. Miskolc, 1959, Miskolci Tervező Vállalat. Számozott, 15. számú , az összeállító Ifj. Horváth Béla által aláírt példány. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Benne a vállalat levelével., rajta az igazgató, összeállító: Ifj. Horváth Béla aláírásával.