19018.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Ciro Truhelka: Die Königsburg Jajce. Geschichte und Sehenswürdigkeiten. Sarajevo, 1904., J. Studnicka, 79 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borító kissé foltos, kissé foltos, az elülső szennylap kijár, ajándékozási bejegyzéssel. (Feltehetőleg a város polgármesterétől (gradonacelnik.))