19001.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
18 000 Ft
9
Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-IV. köt. [Két kötetben.] Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betűrendben körülményesen leiratik. Pest, 1851, Kozma Vazul, 312+285+3 p.; 306+350 p. Első kiadás! A III. kötetben nyomdahibás számozással, (224. oldal után a 227.-es következik, de a szöveg folyamatos, nincs oldalhiány! Korabeli virágos-indás díszítésű egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, néhol foxing foltokkal, de ezektől eltekintve belül jó állapotban.