19006.
43. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Hradszky József: A szepesi "tíz-lándsások széke" vagy a "kisvármegye" története. A Szepesmegyei Történelmi Társulat Millenniumi Kiadványai III. kötet. Lőcse, 1895, "Szepesmegyei Történelmi Társulat",(Reiss J. T.-ny.), 226 p. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen címkével, kissé kopott borítóval és gerinccel, de ezt leszámítva jó állapotban.