20 000 Ft
Diezel, [Karl Emil] - Mika, [Károly]: A fogoly, fácán, császármadár és erdei szalonka természetrajza és vadászata. Egy színes és öt münyomású teljes- és számos szövegképpel. Bp., [1912], Athenaeum, 4+128 p. + 6 (egészoldalas képtáblák, közte színes) t. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően szép állapotban.