8 000 Ft
22
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., [1930], Franklin, 375 p.+80 t. Első kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói illusztrált papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.