6 000 Ft
Maderspach Viktor: Medve! Bp., [1943], Ruszkabányai, (Kapucinus ny.), 231 p.+ XII (fekete-fehér fotók, 6 levélen) t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó táblán foltokkal, kissé laza fűzéssel.