5 000 Ft
Nadler Herbert: A keleti és déli Kárpátokban. Vadásznapló. Bp., 1943, Vajna és Bokor, (Globus-ny.), 295+1 p.+40 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban. Ex libris-szel: R[adnayné (Radnainé)] Bauer E[rzsébet] (1897-1976): Ex-libris Puchász Tibor, rajta vadászati témájú ex libris-szel (kerecsensólyom?, karvaly?), klisé, papír, jelzett, 6x6,5 cm.