12 000 Ft
Széchenyi Zsigmond: Năhar. Indiai vadásznapló. 1-2. köt. Bp., 1940-1941., Vajna és Bokor, (Athenaeum-ny.). 1 (címkép, előtte feliratozott hártyapapírral) t. + 349+1 p.+23 (kétoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált képtáblák, lapszámozáson belül) t.; 380+1 p.+24 (kétoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált képtáblák, lapszámozáson belül) t. Első kiadás. A kötetek első előzéklapjain India térképe látható. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé kopott borítóval, a gerincen kis benyomódással és kis sérüléssel, egy tábla kijár, a II. kötet. kopott borítóval, a gerincen kis benyomódással, laza fűzéssel, valamint a II. kötetben a 329-352. oldalak lapjainak szélén kis sérülésekkel, szakadásokkal.