16 000 Ft
[Hibernicus, Thomas]: Flores bibliorum, sive loci communes omnium fere materiarum, ex veteri et novo testamento excerpti, atque ordine alphabetico digesti, nuncque demum castigati. Agriae [Eger], 1777, Typis Scholae Episcopalis, 693+(7) p. Latin nyelven. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.