Schütz Antal: Dogmatika. A katolikus hitigazságok rendszere. I-II. kötet. Bp.,1937. Szent István-Társulat, XX+651+1 p.; VI+735+1 p.
Az első kötet második bővített és a II. kötet harmadik kiadás. Kiadói díszesen aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítókkal.