16225.
43. Nagyaukció maradékeladás
Fotó
12 000 Ft
9
cca XIX. sz. utolsó harmada Fiatal festő a műtermében, ismeretlen személy portréja, törésnyomokkal, kis felületi sérülésekkel, szakadással, folttal, az egyik felső sarkán hiánnyal, 27x18 cm