Fotó

Tételek száma: 268

1929-1931 Főúri vadászatok egyedülálló fotógyűjteménye. A korszak talán összes társasági eseményszámba is menő, nagyobb vadászatán készült egyedülálló képek. A képeken az összes vadászó főrend, politikus, hazánkban tartózkodó külföldi diplomata nevesített fotójával, részletes képaláírásokkal az ország több helyszínén zajló különböző témájú vadászotokról. A vadászok Horthy Miklós kormányzótól kezdve a miniszterelnökig, nem teljeskörű felsorolással:  Károlyi István, Podmaniczky Attila, Horthy Jenő, Csáky Károly, Andrássy Géza, Morgan angol attasé, József Főherceg, Buttler Wright amerikai nagykövet, Liechtenstein Konstantin herceg, Kittenberger Kálmán, Hertelendy Andor, Semsey Andor, Windisch-Graetz Lajos, Andrássy Manó, Nic. Roosewelt, Thyssen-Bornemissza Margit és Stefan, Apponyi Géza. Zichy család tagjai, Gömbös Gyula, Bethlen István, Horthy Miklós kormányzó, és még sokan mások, feleségek, családtagok is. összesen 336 db, kiváló minőségű fotó. Aranyozott egészvászon albumban:
15999.

1929-1931 Főúri vadászatok egyedülálló fotógyűjteménye. A korszak talán összes társasági eseményszámba is menő, nagyobb vadászatán készült egyedülálló képek. A képeken az összes vadászó főrend, politikus, hazánkban tartózkodó külföldi diplomata nevesített fotójával, részletes képaláírásokkal az ország több helyszínén zajló különböző témájú vadászotokról. A vadászok Horthy Miklós kormányzótól kezdv...

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
673,58
742,86
Eladási ár:
480 000 Ft

cca 1920-1930 Leningrád, Mariinszkij Színház, történelmi opera- és balettszínház Szentpéterváron, Oroszországban, Kirov-balett, Rómeó és Júlia, Csipkerózsika, Hattyúk tava, A bronzlovas stb. balettelőadások fellépőinek nevesített portréi, albumba ragasztva feliratozva, össz. kb. 75 db fotó, 20×28 és 18×13 cm / cca 1920-1930 Russian ballet album, Mariinsky Theatre, Saint Petersburg, photos with description, ca. 75 photos, 20×28 és 18×13 cm
16000.

cca 1920-1930 Leningrád, Mariinszkij Színház, történelmi opera- és balettszínház Szentpéterváron, Oroszországban, Kirov-balett, Rómeó és Júlia, Csipkerózsika, Hattyúk tava, A bronzlovas stb. balettelőadások fellépőinek nevesített portréi, albumba ragasztva feliratozva, össz. kb. 75 db fotó, 20×28 és 18×13 cm / cca 1920-1930 Russian ballet album, Mariinsky Theatre, Saint Petersburg, photos with des...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Dunapart. Vintage alkotás, hátoldalán szerzői pecséttel (a szerző hagyatékából), 17x12cm (bal szélén kis szakadás, hátul ragasztott)
16001.

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage alkotása (lépcső javító), 11,6x16,7 cm
16002.

Megvehető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, amit a szerző feliratozott (Enemies of the tree), 22x16,9 cm
16003.

Megvehető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (kutyás kép), a kutya hátán retusnyomok, 23,4x17,7 cm
16004.

Megvehető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

  Kosárba
  Eltávolítás
1936 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Dunai strandon), 17x13,2 cm
16005.

Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1979 Móra Gábor fotóművész felvétele (Nemzedékek), 1 db feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x11,5 cm
16006.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1935 Szöllősy Kálmán (1887-1976) budapesti fényképész és fotóművész pecséttel jelzett felvétele (Száradó varsák), 1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x16 cm
16007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

cca 1937 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, szerzői pecséttel jelzett (Modern várfal), ezüst zselatinos fotópapíron, 20,6x15,3 cm
16008.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1940 Szendrő István (1908-2000) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Nyáj a patak partján), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
16009.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1978 Mető Sándor fotóriporter és fotóművész felvétele (Üvegajtó), 1 db jelzés nélküli, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 22,5x17,7 cm
16010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Eladási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;

Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;

Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.

  Események