Fotó

Tételek száma: 268

cca 1860-1870 Régi vörös egészbőr fotóalbum, réz kapcsokkal, aranyozott tábla élekkel, 10 táblán 20 fotóval, Mayer György, Simonyi (3 db), Borsos és Doctor (4 db), Galerie de Daveluy (Ostende), L[udwig] Angerer (Bécs, 3 db), Mezey Lajos (Nagyvárad, 2 db), [André] Disdéri (Paris/Párizs, 2 db), Kozics E[de] (Pressburg/Pozsony), Carl von Jagemann (Wien), Emil Rabending, a fotókat, amikor az albumba berakták őket körbevágták őket, a borítón kopásnyomokkkal, egy tálbán szakadással, utólagos feliratozásokkal, nevesítések nélkül, album: 10x8x2,5 cm.
16203.

cca 1860-1870 Régi vörös egészbőr fotóalbum, réz kapcsokkal, aranyozott tábla élekkel, 10 táblán 20 fotóval, Mayer György, Simonyi (3 db), Borsos és Doctor (4 db), Galerie de Daveluy (Ostende), L[udwig] Angerer (Bécs, 3 db), Mezey Lajos (Nagyvárad, 2 db), [André] Disdéri (Paris/Párizs, 2 db), Kozics E[de] (Pressburg/Pozsony), Carl von Jagemann (Wien), Emil Rabending, a fotókat, amikor az albumba b...

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
14
Eladási ár:
60 000 Ft

1912 Hannover, német diák szövetség vezetőjének portréfotója, keményhátú fotó, Carl Thies Hannover-i műterméből, a hátoldalon egykorú feliratozással, 17x8 cm /   1912 Hannover, Portrait photo of a member of a German student corps (Studentenverbindung), board photo, Carl Thies Hannover, with notices, 17x8 cm
16204.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

cca 1900-1920 Vizsoly és környék sz... cs. tagjai; cipészeket ábrázoló keményhátú fotó "Kartics(?) Imre Fényképész Abaújszántó" bélyegzővel a hátoldalon. 23,5x17,5 cm.
16205.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
21,43
Eladási ár:
8 000 Ft

cca 1950-1990 Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító, kritikus hagyatékából származó fotó tétel, összesen 93 db fotó (a képek többségén szerepel az író), változó méretben
16206.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

  Kosárba
  Eltávolítás
1998 Under the Sun c. svéd mozi filmben színes diái, 27 db
16207.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

  Kosárba
  Eltávolítás
1913 Budapest, Liederhoffer fényképész műtermében készült, keményhátú, vintage fotó, 24,5x14,8 cm
16208.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Eladási ár:
2 400 Ft

cca 1910 Székesfehérvár, Szigeti fényképész fényirdájában készült, keményhátú, vintage fotó, a felirat szerint a Csányi családot ábrázolja, 15x21,5 cm
16209.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Eladási ár:
2 400 Ft

1955 Ajkai Timföldgyár gyárbővítés indítás, fotóalbum 10 db fotóval, 9×9 cm
16210.

Megvehető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1989 előtt készült, ,,Mese a 12 találatról" című magyar film jelenetei és szereplői, 27 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16211.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
Eladási ár:
5 000 Ft

cca 1920 Clair Marcelle New-York-i fényképész felvétele Margaret Nyergesről, képátadó mappában, ezüst zselatinos fotópapíron, 25x17,5 cm
16212.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Eladási ár:
2 400 Ft

cca 1989 előtt készült, ,,Az utolsó csillagharcos" című amerikai film jelenetei és szereplői, 3 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16213.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
14
Eladási ár:
8 500 Ft

cca 1989 előtt készült, ,,Egy kis hely a Nap alatt" című magyar film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16214.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14
Eladási ár:
3 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

Őszi (43.) nagyaukció:
Megtekintés: október 28. és november 7. között;

Irodánk november 11-én hétfőn zárva tart!
Megnyert tételek átvétele: november 12-től;
Fizetési határidő: november 19;
Elszámolás: november 21-től;

Bővebb információ:
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/
Minden másra a megszokott módon lehet licitálni szombaton 18 óráig.

  Események