20 000 Ft
Lovassy Sándor: A keszthelyi Héviz tropikus tündérrózsái. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei II. köt.: A Balaton tónak és partjának biologiája. 2. rész: A Balaton flórája. II. szakasz függeléke. Bp., 1908, Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), 2+82+10 p. + IV t. +1 (egészoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés, restaurált borítóval, a térkép kijár, sérült. Ritka!