20 000 Ft
Makay János: A Balaton a történeti korban. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei III. köt.: A Balaton környékének társadalmi és embertani földrajza. I. rész: A Balatonmellék történelme IV. rész: A Balaton és vidéke a történeti korban. I. rész. Bp., 1913., Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), 2+254+2 p.+ 2 (térképek, az egyik kihajtható és szÃnes) t. Kiadói papÃrkötés, a cÃmlapon régi könyvtári bélyegzésekkel, foltos lapszélekkel, restaurált borÃtóval. Ritka!