16318.
43. Lezárult nagyaukció
Judaika
48 000 Ft
10
1812 Ezüst (Ag) tóramutató. Jelzett, mesterjegyes, kis kő berakással, h: 33 cm, bruttó: 97g /// 1812 Silver (Ag) Torah pointer. Marked, with master mark, featuring small stone inlays, length: 33 cm, gross weight: 97g.