Franciaország 1897. "Exposition Nationale Internationale Universelle (Országos Nemzetközi Egyetemes Kiállítás) / Nice 1897" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem (68mm) T:XF ph. / France 1897. "Exposition Nationale Internationale Universelle (National International Universal Exhibition) / Nice 1897" gilt bronze medallion, hallmarked on the edge (68mm) C:XF edge error
Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" kétoldalas bronz emlékérem, adományozva "G. Eggenberger" számára, peremén "BRONZE" beütéssel. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:UNC,AU / France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" bronze commemorative medallion, awarded to "G. Eggenberger", with "BRONZE" hallmark on the edge. "REPUBLIQUE FRANCAISE / ...
Franciaország ~1900. "Tanulmány" bronz plakett peremen "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) T:AU / France ~1900. "Etude (Study)" bronz plaque on the back with "BRONZE" mark. Sign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) C:AU
Franciaország ~1900. Allegorikus nőalakot ábrázoló, kétoldalas, peremén jelzett bronz emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (36x66mm) T:XF ph. / France ~1900. Double-sided bronze commemorative plaque depicting an allegorical female figure, marked on the edge. Sign.: Daniel Dupuis (36x66mm) C:XF edge errors
Nagy-Britannia 1981. "Diana és Károly herceg esküvője" kétoldalas alpakka emlékérem eredeti dísztokban (44mm) T:PP patina, ujjlenyomat / Great Britain 1981. "The marriage of Diana and Prince Charles July 29th 1981 / St. Paul's Cathedral" two-sided nickel silver (alpacca) commemorative medallion in original, decorative case (44mm) C:PP patina, fingerprints
Németország / Weimari Köztársaság 1918. "A világégés szikrája" öntött bronz gúnyérem. Szign.: Karl Götz (57mm) T:AU / Germany / Weimar Republic 1918. "The Spark of the World Fire" cast bronze mock medal. "DER FUNKE DES WELT-BRANDES 28. JUNI 1914 / DER RUSS. GESANDTE VON HARTWIG EMPFÄNGT SERB. MÖRDER". Sign.: Karl Goetz (57mm) T:AU
Németország / Weimari Köztársaság 1918. "II. Vilmos elbocsájtása" öntött bronz gúnyérem. Szign.: Karl Götz (59mm) T:AU / Germany / Weimar Republic 1918. "The Dismissal of Kaiser Wilhelm II" cast bronze mock medal. "ENTALSSEN WEGEN UNFaHIGKEIT / WILHELM SOLLST MARL RUNTER KOMMEN - AMERONGEN". Sign.: Karl Goetz (59mm) T:AU
Németország / Weimari Köztársaság 1920. "Vilmos, ez nekem nem tetszik!" öntött bronz gúnyérem. Szign.: Karl Götz (60mm) T:AU / Germany / Weimar Republic 1920. "Wilhelm, I don't like that" cast bronze mock medal. "WILHELM, DAS MISSFäLLT MIR SEHR! / NUN IST WILHELM GANZ VERSTECKT, UND DER TISCH IST ABGEDECKT". Sign.: Karl Goetz (60mm) T:AU
Németország / Weimari Köztársaság 1920. "A tárgyalóasztalnál Spa-ban" öntött bronz gúnyérem. Szign.: Karl Götz (60mm) T:AU / Germany / Weimar Republic 1920. "At the Negotiating Table in Spa" cast bronze mock medal. "AM VERHANDLUNGSTISCH IN SPA / 5.-16. JULI 1920". Sign.: Karl Goetz (60mm) T:AU
Orosz Birodalom 1825. "I. Sándor halálának emlékére" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem. Az előlapon a győztes babérkoszorúját viselő cárt egy farkába harapó kígyó veszi körül, amely az örökkévalóság jelképe. A hátlapon megjelenő 1812-es dátum valószínűleg Oroszország Napóleon elleni hadjáratának kezdetére emlékeztet, amely végül 1814-ben Párizsban ért véget. Szign.: K. A. Klepikov. "Áldott I. Sán...
Szovjetunió 1991. "Az első Szovjet-Európai Plasztikai- és Esztétikai Arcműtéti Kongresszus - Orvoskatonai Akadémia, Leningrád, Szovjetunió / In Venere Veritas" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:AU / Soviet Union 1991. "The First Soviet-European Plastic and Esthetic Face Surgery Congress 1991 - Military Medical Academy, Leningrad, USSR / In Venere Veritas" double-sided bronze commemorative medall...