Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:UNC,AU / Hungary 1934. "400th anniversary of Martin Luther's Bible translation" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:UNC,AU TP 238.
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére - Magyar Reformátusok" bronz emlékérem eredeti papírtokban, benne eredeti leírással. "KÁLVIN INSTITUTIÓJÁNAK NÉGYSZÁZ ÉVES EMLÉKEZETÉRE - MAGYAR REFORMÁTUSOK 1936 - SZÍVEMET VÉRES ÁLDOZATUL FELAJÁNLOM AZ ÚRNAK / A SZENT KÖNYVEK UTÁN KIKET A NAGY APOSTOLOK ÍRTAK - ENNÉL JOBB KÖNYVET MÉG SOHA SENKI NEM ÍRT" (41mm) T:AU / Hun...
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" kétoldalas Au PP emlékérem előlapi és hátlapi verőtő pár! Készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (20mm) / Hungary 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása (MÉE - In memory of our founding king / National presentation of "Szent Jobb")" original, ...
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" kétoldalas bronz emlékérem előlapi és hátlapi verőtő pár! Készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm) / Hungary 1990. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC I. - 1899-1909" original, obverse and reverse die of the bronze medallion, sign: György Bognár. Made at the time of the issue of the medal at the Hung...
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. "A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939" bronz emlékérem (91mm) T:XF patina / Hungary 1939. " Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939" bronze commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (91mm) C:XF patina TP 431., Adamo ÉKE35
Borsos Miklós (1906-1990) ~1980. "Toldy Ferenc orvos és irodalomtörténész / A Ceglédi Városi Tanács adománya - Az egészségügy támogatásáért" öntött bronz emlékérem (89mm) T:AU / 1980. "Ferenc Toldy, doctor and literary historian / Donation of the Cegléd City Council - For the support of healthcare" cast bronze commemorative medal. Sign: Miklós Borsos (89mm) C:AU
Csillag István (1881-1968) 1927. "Rákosi Jenő 60 éves írói jubileumára" bronz emlékplakett (70x62mm) T:AU / Hungary 1927. "Jenő Rákosi's 60th Anniversary as a Writer " bronze plaque. Sign.: István Csillag (70x62mm) C:AU HP 1757.
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1969. "Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete" kétoldalas Ag emlékérem előlapi és hátlapi verőtő pár! Készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (42,5mm) / Hungary 1969. "Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete" original, obverse and reverse die of the Ag medallion. Sign: Ferenc Csúcs. Made at the time of the issue of the medal at the Hungarian Mint (42,5mm) Adamo BP1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Varga Nándor Lajos 1975" bronz emlékplakett, peremén "1"-es sorszámmal! (90mm) T:AU,XF / Hungary 1975. "Nándor Lajos Varga 1975" bronze commemorative medallion with serial number "1" on the edge! (90mm) C:AU,XF
Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés" egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU