Musti Viktor (1917-1943) 1942. "Szent László Hét Nagyváradon - 1942 május 3-10." bronz emlékérem (40mm) T:AU apró ph. / Hungary 1942. "Saint Ladislaus week in Nagyvárad" bronze commemorative medallion. Sign: Viktor Musti (40mm) C:AU tiny edge error TP 1981.
Carl Radnitzky (1818-1901) 1856. "Az Esztergomi Bazilika felszentelésére" bronz emlékérem. "BASILICA STRIGONIENSIS / D. O. M. - IMMACVLATAE DEIPARAE V - AD COELOS ASSVMTAE - S.S. STEPHANI P.R. ET ADALBERTI E.M. - HONORIBVS / PIO IX. P.M. - FRANCISCO IOSEPHO AVSTRIAE CAESARE - HVNGARIAE REGE AP. - FELICI CONCORDIA REGNANTIBVS - DEDICATA ET CONSECRATA - A. IOANNE CARD. SCITOVSZKY / PR. PRIMATE A. EP...
Carl Radnitzky (1818-1901) 1859. "Scitovszky János esztergomi bíboros" bronz emlékérem. "JOANNES BAPT CARD SCITOVSZKY PRINC PRIMAS AEPPUS STRIGON / SEMISAECULO SACERDOS VI. NOVEMBRIS MDCCCLIX". Szign.: Carl Radnitzky (45mm) T:XF,VF ph., patina / Habsburg Monarchy 1859. "János Scitovszky cardinal of Esztergom" bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (45mm) C:XF,VF edge errors, patina
Reményi József (1887-1977) 1924. "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" bronz emlékérem (34mm) T:AU patina / Hungary 1924. "The ordination of Archbishop János Csernoch" bronze commemorative medallion. "JOANNES. CARD. CSERNOCH. SEMISAECULO. SACERDOS. MCMXXIV / ESZTERGOM - NOVEMBER 18". Sign.: József Reményi (34mm) C:AU patina HP 4311.
Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven halálának századik évfordulójára" bronz emlékérem. "BEETHOVEN HALÁLÁNAK SZÁZADIK ÉVFORDULÓJÁRA / A M KIR VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER HÓDOLATTAL BEETHOVEN EMLÉKÉNEK" (61mm) T:AU / Hungary 1927. "For Beethoven's 100th years of death" bronze commemorative medallion (61mm) T:AU HP 4423.
Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" hadifém emlékérem (51mm) T:AU / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" war metal commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (51mm) C:AU