Habsburg Birodalom 1830. "I. (II.) Ferenc és V. Ferdinánd - V. Ferdinánd pozsonyi koronázása" Ag zseton. "FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON - DIE XXVIII SEPT - MDCCCXXX" (5,48g/20mm) T:XF patina / Habsburg Monarchy 1830. "Franz I (II) - Ferdinand V - Coronation of Ferdinand V in Pressburg" Ag token (5,48g/20mm) C:XF patina
Habsburg Monarchy 1835. "Az alsó-ausztriai rendek hódolata I. Ferdinánd előtt" Ag koronázási zseton. "FERDINANDO I AVSTRIAE IMPERATORI / RECTA TVERI - FIDES AB AVSTRIA - PRAESTITA - VINDOB - XIV JVN - MDCCCXXXV" (3,26g/18mm) T:VF patina Habsburg Monarchy 1835. "Homage in Vienna of the Lower Austria estates to Ferdinand I" Ag coronation jeton (3,26g/18mm) C:VF patina Montenuovo 2550.
Habsburg Birodalom 1835. "Az alsó-ausztriai rendek hódolata I. Ferdinánd előtt" Ag koronázási zseton. "FERDINANDO I AVSTRIAE IMPERATORI / RECTA TVERI - FIDES AB AVSTRIA - PRAESTITA - VINDOB - XIV JVN - MDCCCXXXV" (5,47g/20mm) T:AU,XF kis ph. / Habsburg Monarchy 1835. "Homage in Vienna of the Lower Austria estates to Ferdinand I" Ag coronation jeton (5,47g/20mm) C:AU,XF small edge error Montenuovo ...
Habsburg Birodalom 1836. "I. Ferdinánd prágai koronázása" Ag koronázási zseton. "FERDINANDVS I D G AVSTRIAE IMPERATOR / RECTA TVERI - IN REGEM BOHEMIAE - CORONATVS PRAGAE - MENSE SEPT - MDCCCXXXVI". Alkotók: Josef Daniel Boehm, Johann Weiss (5,47g/20mm) T:XF / Habsburg Monarchy 1836. "Coronation of Ferdinand I in Prague" Ag coronation jeton. Makers: Josef Daniel Boehm, Johann Weiss (5,47g/20mm) C:...
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,28g/20mm) T:VF kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (3,28g/20mm) C:VF small edge error
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag koronázási zseton. "I FERENCZ IÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBE - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,53g/23,5mm) T:XF patina / Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag coronation jeton (5,53g/23,5mm) C:XF patina
August Kleeberg 1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Sn emlékérem. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK" (52mm) T:XF,VF több ph. / Hungary 1867. "For the Coronation of Franz Josef" Sn commemorative medallion. Sign.: A. Kleeberg (52mm) C:XF,VF multiple edge errors Montenuovo 2725.
1892. "Ferenc József 25 éves koronázási emlék érem" kétoldalas aranyozott fém érem füllel. "Ő-FELSÉGE I. FERENCZ JÓZSEF LEGMAGASSABB URUNK KIRÁLYUNK MEGKORONÁZTATÁSÁNAK NEGYED SZÁZADOS JUBILEUMÁRA. 1867-1892 JUNIUS 8. / EMLÉK ÉREM" (36,5mm) T:AU Hungary 1892. "25th Anniversary of Franz Joseph Coronation" double-sided gilt metal medallion with ear (36,5mm) C:AU
1892KB "Ferenc József megkoronázásnak 25. évfordulójára" Ag zseton. "FERENCZ JÓZSEF I K A CS ÉS M H S D O AP KIR / A KORONÁZÁS XXV. ÉVFORULÓJA ALKALMÁBÓL MDCCCXCII" Körmöcbánya (5,04g/22mm) T:AU patina / Hungary 1892KB "25th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph" Ag jeton Kremnitz (5,04g/22mm) C:AU patina
1892. "I. Ferencz József és Erzsébet 1892 / I. Ferencz József Magyarország Apostoli Királya és Erzsébet Királynője 25 évi koronázási emlékére 1867-1892" bronz emlékérem füllel és "MAGY. EGYES. MŰV. (Magyar Egyesült Művészek)" gyártói jelzéssel (31mm) T:AU,XF patina / Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Ferencz Joseph and Elisabeth" bronze medal with ear, with "MAGY. EGYES. MŰV. (H...