32 000 Ft
19
Antik japán csont netsuke - mászó csecsemő. cca 19. sz. második fele, Japán, faragott elefántcsont, jelzett, h: 5,5 cm /// Antique Japanese bone netsuke - crawling baby. Circa second half of the 19th century, Japan, carved ivory, marked, height: 5.5 cm.