Prekolumbián Inka tárgyak, faragott kő és csont dísztárgyak, madár, ékkő szemmel, Peru, XIV-XV. sz. 2 cm-ig / Pre-Columbian Inca objects, carved stone and bone ornaments, bird with jeweled eyes, Peru, 14th-15th century, up to 2 cm
Kámea bross, 14k arany (Au) szerelékben, jelzés nélkül, díszdobozban, 5x4 cm /// Cameo brooch, set in 14k gold (Au), unmarked, in a decorative box, 5x4 cm.
Ikon - Feodorovszkaja Istenszülő. Orosz ikonfestő, cca 19. sz. közepe, tojástempera, fa, sérülésekkel, 28,5x23,5 cm /// Icon - Theotokos of Feodorovskaya. Russian icon painter, circa mid-19th century, egg tempera on wood, with damages, 28.5x23.5 cm. /// A Feodorovszkaja Istenszülő ikontípus a 13. század óta ismert és története összefonódik a Romanov-házzal, azzal a dinasztiával, amely több mint 30...