2002 St. Andea Merengő Egri Bikavér Superior, 1. évjárat (!), száraz vörösbor, "V. Pannon Bormustra Csúcsbor 2004 Top Wine", a címke kopott és kissé levált, 0,75l. A St. Andea története kis családi vállalkozásként indult 1999-ben, majd 2002-ben Egerszalókon, megalakul a St. Andrea Szőlőbirtokot. A birtok a nevét a tulajdonos-borász id. Lőrincz György feleségéről, Andreáról, kapta. A Merengő tisz...
2000 St. Andea Merengő Egri Cabernet Franc, száraz vörösbor, "IV. Pannon Bormustra Csúcsbor 2003 Top Wine", 13%, 20 hónapos fahordós érlelés, készült: 1456 palack, a címke kissé kopott, 0,75l. A St. Andea története kis családi vállalkozásként indult 1999-ben, majd 2002-ben Egerszalókon, megalakul a St. Andrea Szőlőbirtokot. A birtok a nevét a tulajdonos-borász id. Lőrincz György feleségéről, And...
1994 Oremus Tokaji Furmint Grand Selection, félszáraz fehérbor, 12%, 0,75l. A spanyol Álvarez - család 1993-ban alapította meg a tolcsvai Tokaj- Oremus szőlőbirtokot, a spanyol Vega Sicilia testvérbirtokaként. Azóta a borvidék egyik zászlóshajója lett az Oremus pincészet. 2021-ben a pincészet vezetője, Bacsó András 27 év után nyugdíjba vonult, de előtte még 2016-ban átvehette a borászok borásza ...