Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 9

Ezüst (Ag) teáspohár készlet tálcán, eredeti üvegbetétekkel. Pohártartókon és a tálca peremén áttört futórózsa díszítménnyel, jelzett, nettó: 1028g /// Silver (Ag) tea cup set on a tray, with original glass inserts. The cup holders and the edge of the tray are adorned with pierced water lily decorations, marked, net weight: 1028g
22000.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
932,64
1 028,57

Arany fehérarany (Au) 14K gyűrű 0,75 ct gyémánttal kerek csiszolás, VS1, jelzés nélkül, méret: 55, és arany (Au) 14K fülbevalópár 2 db gyémánttal (0,05 és 0,5 ct VS1-2) ezüst(Ag) foglalatban, jelzés nélkül, bruttó: 6,1 g
22001.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00
11

Nautilus serleg ezüst (Ag) szerelékkel. Félgömb lábakon álló talapzaton szerelékbe foglalt nautilus kagyló, jelzett: 84-es ezüstjel, AB mesterjegy, m: 24 cm, bruttó: 436g /// Nautilus chalice with silver (Ag) mount. The nautilus shell is set into a base with hemispherical legs, marked: 84 silver hallmark, AB master mark, height: 24 cm, gross weight: 436g
22002.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29

Cukordoboz. Ezüst (Ag), dianás jelzéssel. Rózsa díszítéssel. 270 g d: 13 cm, m: 12 cm
22003.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
11

Halfigura, filigrán ezüst (Ag) psumintartó. Jelzett: 84-es ezüstjel, h: 7 cm, 13g /// Fish figure, filigree silver (Ag) psumim holder. Marked: 84 silver hallmark, height: 7 cm, 13g
22004.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Arany (Au) 14K óralánc, jelzett, h: 30 cm, nettó: 29 g
22005.

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 554,40
1 714,29

Ezüst (Ag) szelence. Jelzett, gilosált díszítéssel, 175 g 10x8x2 cm
22006.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Porcukorszóró. Ezüst (Ag), dianás jelzéssel. Gilosált díszítéssel. 103 g 13 cm
22007.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Arany (Au) 14K fehérarany gyűrű 1,25 ct kerek csiszolású VS2 gyémánttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,5 g
22008.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft