Ezüst (Ag) teáspohár készlet tálcán, eredeti üvegbetétekkel. Pohártartókon és a tálca peremén áttört futórózsa díszítménnyel, jelzett, nettó: 1028g /// Silver (Ag) tea cup set on a tray, with original glass inserts. The cup holders and the edge of the tray are adorned with pierced water lily decorations, marked, net weight: 1028g
Arany fehérarany (Au) 14K gyűrű 0,75 ct gyémánttal kerek csiszolás, VS1, jelzés nélkül, méret: 55, és arany (Au) 14K fülbevalópár 2 db gyémánttal (0,05 és 0,5 ct VS1-2) ezüst(Ag) foglalatban, jelzés nélkül, bruttó: 6,1 g
Nautilus serleg ezüst (Ag) szerelékkel. Félgömb lábakon álló talapzaton szerelékbe foglalt nautilus kagyló, jelzett: 84-es ezüstjel, AB mesterjegy, m: 24 cm, bruttó: 436g /// Nautilus chalice with silver (Ag) mount. The nautilus shell is set into a base with hemispherical legs, marked: 84 silver hallmark, AB master mark, height: 24 cm, gross weight: 436g