1832 Jelenkor. Politikai tekintetben a' két haza 's külföld hírleveleiből szerkeszti s értesítő toldalékkal kiadja Helmeczy Mihály. 1832-es I. évfolyam 1-104. sz.
Pesten, 1832. Landerer. [3] 828 p. Korabeli sérült papírkötésben, A fűzés a könyvtesttől elvált, de az oldalak hibátlan állapotban